ads
0
No products in the cart.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

بعد از ثبت سفارش و پرداخت نهایی، خرید شما وارد مراحل بررسی، خروج محصول از انبار، بسته بندی و ارسال میگردد. این مراحل طی یک روز کاری انجام میشود. قبل از ارسال محصول جهت هماهنگی با شما عزیزان تماس گرفته می شود. ارسال های داخل تهران از طریق الوپیک و خارج از تهران توسط تیپاکس انجام میشود.

بعد از ارسال تمامی اطلاعات لازم برای پیگیری اعم از زمان، کدپیگیری و سیستم ارسال در فاکتور شما ثبت می شود که تنها شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود نظیر شماره موبایل ایمیل و یا شماره سفارش شما را از وضعیت مرسوله مطلع شوید.

درصورتی که میخواهید محصول شما با سیستم ارسال دیگری ارسال شود در قسمت پیام فاکتور خرید درج کنید و یا اگر خرید خود را انجام داده اید با شماره 02147754 تماس گرفته و این امر را به ما اطلاع دهید. تمام مسئولیت ناشی از ارسال محصولات با سیستم های دیگر ارسال به عهده ی شما می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال به عهده شما میباشد.
برای پیگیری وضعیت محصولات خریداری شده خود میتواندی از فرم زیر اقدام کنیدشبکه کالا عرضه کننده انواع تجهیزات شبکه اعم از سوئیچ، روتر، ماژول و… با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. به جز بحث تجهیز شبکه کالا در بحث راه اندازی و نگهداری پشتیبانی شبکه نیز فعال است شما عزیزان می توانید در تمامی مراحل این امر به متخصصان شبکه کالا اعتماد کرده و از خدمات فنی ما بهره مند شوید.

شبکه کالا برترین مرجع فروش و خدمات تجهیزات شبکه در ایران