ads
0
No products in the cart.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

خدمات VOIP

خدمات ویپ

سلام و درود خدمت تمامی شما عزیزان و همراهان همیشگی شبکه کالا

حتماً تا کنون اسم تلفن های تحت شبکه یا همان آی پی فون ها به گوش شما رسیده است. این تلفن ها برای مکان هایی چون ادارات دانشگاهها و غیره ارتباط بین کاربران از طریق شبکه داخلی آن چندان پذیرد مناسب میباشد. تلفن های تحت شبکه در بستری به نام ویپ (VOIP) کار می‌کند که به تلفن های اینترنتی نیز شهره اند علت این نامگذاری به دلیل مخفف سازی عبارت Voice over internet protocol می باشد که پر بیراه هم نیست.

خدمات ویپ - VOIP - تجهیزات ویپ - شبکه کالا - shabakekala.com

سیستم ویپ می تواند با استفاده از بستر دیجیتال تمام آنچه که شما می خواهید را در اختیار شما قرار دهد شما با راه اندازی این بستر و استفاده از تلفن های تحت شبکه سیسکو میزبانی تمام تماس ها را به اپراتور و یا مسئول مورد نظر انتقال دهید و از هدر رفتن وقت و انرژی جلوگیری کنید.

شبکه کالا برترین مرجع خرید IP phone و تجهیزات ویپ

شبکه کلاه مانند همیشه با داشتن یک تیم خبره و کاربلد در زمینه شبکه می‌تواند این امکان را به شما بدهد تا با سپردن کار به این مجموعه بستر ویپ را به درستی در شرکت خود راه اندازی کنید و نیز میتوانید با استفاده از اپلیکیشن نیکو پاپ اطلاعات کاربران خود را در هنگام تماس ثبت نموده تا در دفعات بعدی تماس خدمات خود را در کمترین زمان بنا بر پایه اطلاعات به ایشان ارائه دهید.

شبکه کالا همواره آماده ارائه بهترین خدمات به شما متقاضیان عزیز می باشد.