خرید آنلاین و حضوری امکان ارسال به سرار کشور

دانلود IOS سوئیچ سیسکو مدل WS-2960-48TC-S

 • نویسنده Vahid |
 • دسته بندی : مرکز دانلود |
 • 421 بازدید
 • دانلود IOS سوئیچ سیسکو مدل WS-2960-48TC-S

  با سلام خدمت همه دوستان و همراهان  خوب وب سایت شبکه کالا

  امروز دوباره رسیدیم خدمتتون تا یه ios دیگه از محصولات شرکت سیسکو براتون بذاریم

  نسخه IOS سوییچ سیسکو WS-2960-48TC-S هستش به یاد داشته باشید این نسخه پایدار یا همون Suggested شرکت سیسکو هستش.

  اینم خدمتتون بگیم حواستون باشه اگه سوئیچ سیسکو شما از سری سوئیچ های آپگیریدی باشه اگر این IOS رو روش بریزید ممکنه دیگه بالا نیاد.

  قبل از این که به سراغ دانلود این ios سیسکو برویم اطلاعاتی جالب رو براتون گردآوری کردیم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

  شاید بتوان گفت هیچ شرکتی در جهان نمی تواند با در اختیار داشتن حداکثری برنامه های کاربردی در اینترنت، با صرف کمترین هزینه با سیستم های سیسکو مطابقت داشته باشد. در ده سال گذشته فناوری های اینترنتی پیشرفت زیادی داشته است.

  بیش از هر چیز دیگری ، کمپانی سیسکو موفقیت خود را مدیون برتری سیستم عامل مسیریاب(IOS) قوی خود می باشد. Cisco IOS نرم افزاری با ارزش بوده که در مرکز راه حل های کار با اینترنت سیسکو قرار دارد. این سیستم عامل به شرکت ها برای ایجاد اطلاعات با حجم کم کمک می نماید.

  درباره Cisco IOS:

  درست همانطور که یک کامپیوتر شخصی ، بهره وری فردی را بهبود می بخشد، کار اینترنتی مؤثر نیز باعث افزایش بهره وری در گروهی از مردم خواهد شد.

  درست همانطور که شرکت ها در سیستم عامل شبکه های LAN با معرفی سخت افزار و برنامه های جدید سرمایه گذاری کرده و آن را ارتقاء می دهند ، در همین راستا Cisco IOS به عنوان یک سرمایه گذاری استراتژیک به سازمان ها این امکان را می دهد تا آینده کاری خود را تضمین نمایند.

  سخت افزار شبکه با معرفی نسل های جدید پردازنده ها ، سوئیچینگ و اجزای حافظه به ناچار تغییر می کند.Cisco IOS دارایی قابلیتی است که از تغییرات و مهاجرت اجتناب ناپذیر پشتیبانی می کند. به طوری که با نصب به روز ترین IOS می توان تغییرات را کنترل کرد.

  این سیستم از روترها ، سوئیچ های ATM ، سوئیچ های LAN و WAN ، سرورها ، هاب های هوشمند ، رایانه های شخصی و سایر دستگاه ها که تأثیر زیادی بر روی کار یک سازمان دارد پشتیبانی می کند.

  Cisco IOS با بهره گیری از سیستم عامل های سیسکو و برنامه های ارائه شده توسط شرکای فناوری، که Cisco IOS را در محصولات خود دارند ، به شرکت ها امکان می دهد یک زیرساخت اطلاعاتی منفرد ، یکپارچه و مقرون به صرفه را ایجاد و تقویت نمایند.

  IOS چند مرحله ای:

  Cisco IOS یک شرکت را قادر می سازد تا با استفاده از سیستم عامل های Cisco ، یک زیرساخت یکپارچه و مقرون به صرفه را ایجاد کند.

  اساس کار اینترنتی:

  فعالیتهای اینترنتی چند منظوره امروز به طور معمول از چهار بخش مجزا تشکیل شده است که هر کدام مأموریت خاص خود را دارند.

  هسته اصلی کار در اینترنت ، اتصالات گسترده و قابل اعتماد وسیعی را در بین تمام نقاط جهان فراهم می کند. تمرکز آن بر استفاده مقرون به صرفه و کارآمد از منابع گران WAN است.

  The workgroup sector provides groups of end users with scalable bandwidth capable of meeting increasing application demands.کار گروهی از پهنای باند مقیاس پذیر را برای گروه های نهایی فراهم می کند که قادر به پاسخگویی به افزایش تقاضای برنامه هستند.

  ارتباطات از راه دور مانند کاربران تلفن همراه که راه حل های ارتباطی بسیار مقرون به صرفه ای را ایجاد کرده است.

  بخش کار اینترنت IBM هزینه ها را کاهش داده و یک مسیر ایمن و امن را برای برنامه های شبکه IBM SNA فراهم می کند.

  Cisco IOS الزامات همه بخش های کار اینترنتی را برای ایجاد یک زیرساخت واحد و یکپارچه فراهم می کند که این کار هزینه های کمتر، در دسترس بودن، برنامه های کاربردی و بهبود مدیریت کار در اینترنت را در بردارد.

  شبکه های سازمانی امروز:

  شبکه های سازمان ها و شرکت ها به چند بخش تقسیم می شوند که شامل :کارگروهی ، کار با اینترنت IBM ، هسته و دسترسی از راه دور می باشد.

  مزیت سیسکو IOS:

  شاید بتوان گفت نقطه برتری محصولات سیسکو نسیت به سایر محصولات در بازار Cisco IOS می باشد. از جمله ویژگی های متمایز کننده آن می توان به پشتیبانی از کاربران و برنامه ها و از طرفی ایجاد امنیت در شبکه می باشد.

  از طرفی IOS با کنترل و متحد کردن شبکه هوشمند و پیچیده، منابع را به صورت مقرون به صرفه مدیریت می کند.همچنین ، این قابلیت انعطاف پذیر بوده و می تواند خدمات ، ویژگی ها و برنامه های جدیدی را به کار اینترنتی اضافه نماید.

  از طرفی در عرصه پشتیبانی برنامه های کاربردی ، Cisco IOS قابلیت همکاری با سایر رابط های پروتکل های مبتنی بر استانداردها را نسبت به سایر تأمین کنندگان کار اینترنتی در صنعت فراهم می کند. امروزه هیچ معماری دیگری در زمینه کار اینترنت نمی تواند با پروتکل گسترده IOS مطابقت داشته باشد.

  رابط های: IOS

  Cisco IOS از بزرگترین مجموعه رابط های استاندارد و رسمی در صنعت ، پشتیبانی می کند.

  چهار رکن اصلی IOS:

  هوش ارزش افزوده IOS در چهار نوع خدمات اینترنتی انجام می شود:

  خدمات مسیریابی سازگار قابل اعتماد

  خدمات بهینه سازی WAN

  خدمات مدیریتی و امنیتی

  خدمات مقیاس پذیری

  خدمات مسیریابی سازگار و قابل اعتماد:

  Cisco IOS به طور مداوم و با سرعت زیاد برای ایجاد مسیریابی هوشمند پایدار و انعطاف پذیری قدم برمی دارد. مسیریابی سازگار و قابل اعتماد، کاهش هزینه ها به وسیله ی استفاده موثر از پهنای باند شبکه و منابع، مدیریت مسیرهای استاتیک را به دنبال دارد.

  ویژگی های سیستم عامل IOS مبتنی برسیاست شبکه، شامل فیلتر کردن مسیریابی ، ترجمه پذیری اطلاعات مسیریابی و ذخیره منابع شبکه با جلوگیری از پخش غیر ضروری داده ها به بخش هایی که نیازی به آن ندارند می باشد.

  همچنین این سیستم داده ها را مدیریت کرده و در هنگام اشباع پهنای باند اطلاعات مهم را در اولویت قرار می دهد.

  تعادل بار(Load Balancing) ، استفاده از تمام مسیرهای موجود در سراسر اینترنت، حفظ پهنای باند با ارزش و بهبود کارایی را ایجاد می کند. همچنین IOS مؤثرترین و کارآمدترین مقیاس پذیری را برای برنامه های شبکه که نیاز به الگوریتم های شفاف منبع مسیر دارند، فراهم می کند.

  به طور کلی کارهای های مبتنی بر اینترنت (internetworks) سبب همکاری تکنولوژی های جدیدی نظیر ATM و LAN Switching که در لایه 2 ویا لایه های پایین تری از مدل OSI قرار دارند می گردد.

  این در حالی است که دستگاه های مبتنی بر سوئیچینگ پهنای باند بیشتری را نسبت به هاب ها ارائه می نمایند، زیرا آنها قادر به ارائه مقیاس پذیری، ثبات و امنیت بیشتری نسبت به همتایان هستند.

  فناوری IOS از طریق CiscoFusion که معماری مقیاس پذیر Cisco برای فعالیت های اینترنتی تغییر یافته می باشد، چارچوبی را برای یک فناوری جدید به نام سوئیچینگ چند لایه فراهم می کند، که در OSI Layer 3 یا بالاتر عمل می کند.

  سوئیچینگ چند لایه CiscoFusion با توزیع اطلاعات مسیریابی و تغییر توابع برای ایجاد شبکه های مجازی LAN ، پهنای باند را با ساده تر کردن جابه جایی، افزودن و تغییرات در سطح حرفه ای افزایش می دهد.

  این تکنولوژی باعث افزایش قدرت و انعطاف پذیری IOS فراتر از روترها می باشد که شامل ATM و سوئیچ های LAN بوده که به طور فزاینده ای در سراسر اینترنت امروزی مستقر شده اند.

  خدمات بهینه سازی WAN

  از آنجایی که اکثر هزینه های شبکه صرف WAN Switchig می شود به همین دلیل یک کاراینترنتی موثرباید کلیه عملکردهای مربوط به WAN را بهینه کند.بهینه سازی، ضمن کاهش زمان تأخیر، دسترسی به برنامه ها را افزایش می دهد.

  همچنین با از بین بردن ترافیک غیر ضروری و انتخاب هوشمندانه لینک های در دسترس WAN، هزینه ها را به حداقل می رساند.

  Cisco IOS بالاترین سطح پشتیبانی WAN را در صنعت، خدمات یکپارچه ای نظیر ISDN، switched T1 و خط های تلفن dial-up فراهم می کند.

  نوآوری های IOS مانند dial-on-demand access و قالبیت dial-backup راه حل هایی به صرفه تری را جهت خطوط استیجاری point-to-point switched فراهم آورده، همچنین خدمات پیشرفته ای نظیر خدمات packet-switched مانند X.25، Frame Relay، SMDS و ATM در سطح گسترده ای از خطوط WAN را گسترش می دهد.

  خدمات مدیریتی و امنیتی

  Cisco IOS مجموعه ای از قابلیت ها نظیر مدیریت و امنیت شبکه را برای پاسخگویی به نیازهای بزرگ و پیچیده اینترنت امروزی فراهم می کند. مدیریت یکپارچه، اقدامات اداری را ساده کرده و زمان لازم برای تشخیص و رفع مشکلات را کوتاه می کند.

  عملکرد خودکار سبب کاهش اقدامات و در نتیجه کاهش نیاز به نیروی انسانی گردیده است که این مسأله کار را برای مدیریت شبکه های بزرگ و جهانی ساده تر می نماید.

  سیسکو IOS چندین ویژگی مهم مدیریتی را در هر روتر سیسکو ایجاد می کند که این ویژگی ها شامل خدمات پیکربندی است که هزینه های نصب را کاهش می دهد، پیکربندی مجدد روترها، همچنین مانیتورینگ جامع و خدمات تشخیصی می باشد.

  علاوه بر این ، IOS اطلاعات و خدمات ارزشمندی را در برنامه های مدیریت روتر توسط کمپانی سیسکو یا شرکت های متصل به آن ایجاد شده را ارائه می دهد.

  برنامه های سیسکو ، که به طور مشترک با عنوان CiscoWorks known شناخته می شوند، مجموعه گسترده ای از قابلیت های عملیاتی ، طراحی و مدیریتی را به مدیران ارائه می دهند که باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها می شوند.

  خدمات مدیریت IOS با قابلیت های امنیتی آن مطابقت دارد. امروزه هیچ سازمان و یا شرکتی را نمی توان یافت که اطلاعات خود را ارزشمند نشمرده و اقدامات امنیتی را نادیده بگیرد.

  Cisco IOS شامل یک ابزار متنوع برای تقسیم منابع و ممنوعیت دسترسی به اطلاعات یا پردازش های حساس یا محرمانه است.

  فیلترهای چند مرحله ای باعث افزایش امنیت و عدم دسترسی کاربران به سایر اطلاعات در شبکه می گردد. رمزهای عبور، احراز هویت، مجوزهای پیکربندی چند سطحی ، اصول حسابداری ، ورود به سیستم و محافظت از اطلاعات در برابر دسترسی های غیر مجاز را در اختیار شما قرار می دهند.

  خدمات مقیاس پذیری

  خدمات مقیاس پذیری سیسکو IOS میزان انعطاف پذیری را که برای رسیدگی به کلیه مواردی که در حال حاضر در فعالیت های اینترنتی امروزی یا ایجاد تغییرات در سازمان ها و شرکت ها ضروری می باشد را فراهم می آورد.

  این تکنیک ها، در همه شبکه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، به ویژه در محیط های کار اینترنت IBM SNA بسیار ضروری هستند.

  IOS همچنین با کاهش پهنای باند شبکه و پردازش اطلاعات ، بارگیری سرورها و ذخیره منابع و کاهش وظایف پیکربندی سیستم به کاهش هزینه ها کمک می کند.

  ویژگی های پیشرفته IOS مانند فیلتر، خاتمه پروتکل و ترجمه و پخش های هوشمند برای ایجاد یک زیرساخت قابل انعطاف و مقیاس پذیر که می تواند از رشد در جهت تحقق الزامات شبکه استفاده کند، ترکیب می شوند.

  Cisco IOS: یک سرمایه گذاری استراتژیک

  قابلیت مسیریابی سازگار قابل اعتماد

  خدمات بهینه سازی WAN

  ویژگی های مدیریتی و امنیتی

  خدمات مقیاس پذیری

  این چهار نوع خدمات اصلی که IOS ارائه می دهد ، چهار رکن اساسی برای ساختن یک بنیاد استراتژیک کار اینترنتی است.

  IOS از طیف گسترده ای از رابط های مبتنی بر استانداردها ، از گسترده ترین طیف برنامه ها پشتیبانی می کند. بنابراین یک زیر ساخت شبکه یکپارچه را برای کاربرانی با نیازها و برنامه های بسیار متنوع (از امور مالی، فروش، مهندسی) ارائه می نماید.

  در هر جایی که کاربر نیاز داشته باشد (در کارگروهی، در مرکز داده، در یک دفتر کنترل از راه دور یا از طریق ارتباط از راه دور) ، IOS منابع شبکه برای افزایش بهره وری در اختیار آن قرار می دهد.

  در دنیایی که تجهیزات سخت افزاری شبکه به طور مداوم در حال تحول هستند، هوش نرم افزاری می تواند به عنوان یک وجه تمایز قرار گیرد که در نهایت کارایی و اثربخشی کار اینترنتی را تعیین می کند.

  نرم افزار Cisco IOS از کلیه سیستم عامل های شبکه استراتژیک امروز اعم از سیسکو یا شرکت های وابسته به آن پشتیبانی می کند. به دلیل این ویژگی ها، سیسکو IOS توانسته است به عنوان یک کلید اصلی در صنعت شبکه باشد که این امر سیسکو را قادر می سازد تا استاندارهای مورد نیاز شبکه را تعیین نماید.

  ماموریت سیسکو IOS:

  این سیستم از تکامل همه سیستم عامل های شبکه استراتژیک امروز پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است این سیتم دارای نسخه های متفاوتی است که هر نسخه دارای ویژگی های متفاوتی و منحصر به فردی می باشد ولی ساختار اولیه دستورات پیکربندی در همه آنها مشابه است.

  لینک دانلود :

  UNIVERSAL

  2960-48tc-s-universalk9-mz.152-7.E0a.bin

  UNIVERSAL WITH WEB BASED DEV MGR

  2960-48tc-s-universalk9-tar.152-7.E0a.tar

  0 0 votes
  رأی دهی به مقاله

  برچسب‌ها, ,

  شبکه کالا

  برترین مرکز برای خرید

  سوئیچ سیسکو

  انواع

  روتر

  و خرید

  ماژول

  و انواع تجهیزات شبکه
  Subscribe
  Notify of
  guest
  0 نظرات
  Inline Feedbacks
  View all comments

  STAY IN TOUCH

  close-link
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x